Onze medewerkers

Wij zijn het team van PAO Techniek en Management. Deze collega’s zijn verantwoordelijk voor de programmering, het vermarkten en organiseren van de cursussen en opleidingen. Je bent bij ons van harte welkom met al jouw vragen.

Onze medewerkers


ir. Anne van Delft

Directeur bedrijfsvoering
a.vandelft@paotm.nl
06 30 07 47 61

dr. ir. Jawairia Ahmad

Programmamanager water
j.ahmad@paotm.nl
06 84 29 17 91

drs. Mariëlle Elenbaas

Programmamanager
m.elenbaas@paotm.nl
06 37 28 72 38

dr. ir. Nan Jiang

Programmamanager
n.jiang@paotm.nl
015 278 8742

Pauline van der Lans

Programmamanager
p.vanderlans@paotm.nl
06 41 62 29 46

Marcella Baaij

Cursusorganisatie
m.baaij@paotm.nl
015 278 62 54

Marja de Bruin

Cursusorganisatie
m.debruin@paotm.nl
015 278 34 63

Barbara Dekker

Cursusorganisatie
b.dekker@paotm.nl
015 278 88 25

Edith van Breukelen

Cursusadministratie en kwaliteitsmanagement
e.vanbreukelen@paotm.nl
015 278 46 18

Lisette Hofland

Office manager
l.hofland@paotm.nl
015 278 46 18

Desirée Jongeleen

Financiële administratie
d.jongeleen@paotm.nl
015 278 44 04

Mandy van der Goes

Marketing en communicatie
m.vandergoes@paotm.nl
015 278 89 61

Marleen Plasmans-Oostdijk BBA

Marketing en communicatie

Sjoerd Starrenburg MSc

Marketing en communicatie
s.starrenburg@paotm.nl
015 278 27 50

Linda Visser-Penris MSc

Marketing en communicatie
l.visser-penris@paotm.nl
015 278 13 74