Gericht schrijven als je nog niet precies weet waar je heen wilt, is lastig. In projecten met een team gezamenlijk schrijven en geen gemeenschappelijk doel voor ogen hebben is nog veel complexer. Wat je dan nodig hebt, is een bewezen aanpak om je denkwerk en argumentatie op voorhand expliciet te maken en af te ronden. Schrijven is eigenlijk net ontwerpen.
In deze training leer je aan het begin van het project je denkwerk te structuren aan de hand van een zogeheten boxplan. Je maakt eerst de inhoud en argumentatie concreet, pas daarna ga je schrijven. Zo voorkom je eindeloze reeksen concepten en rondes commentaar.
Als je op voorhand de kern te pakken hebt, dan schrijft dat niet alleen gemakkelijker, je maakt ook veel positieve energie los, zeker in een team. Zo creëer je verbinding op inhoud - dat maakt het werk aangenamer, efficiënter en zinvoller.
Tijdens deze cursus leer je opgeruimd denken en schrijven.
Wie voor zijn of haar werk overtuigende teksten over min of meer ingewikkelde onderwerpen moet schrijven, is gebaat bij deze training. Deze veel voorkomende situatie in de technisch gedreven wereld van de ingenieur kun je voortaan te lijf op basis van deze prettige en vlotte werkwijze, ongeacht in welk specialisme je werkzaam bent.
Cursusdata: | 22 en 29 april 2021 |
Dagindeling: | dagcursus |
Locatie: |
Gouda
Goed bereikbaar met ov en auto |
Prijs: |
€ 995,00 excl. btw
Prijs is inclusief alle materialen en catering |
“Een echte eye-opener voor mij! De gestructureerde manier van werken zorgt dat je alle antwoorden op vragen hebt voordat je gaat schrijven. Heel efficiënt en effectief.”cursist werkzaam als adviseur installatietechniek
“Schrijven een stuk leuker geworden! Door vooraf de juiste strategie te bepalen, zijn mijn teksten nog helderder en ben ik een betere schrijver geworden.”Bas (Ingenieur waterbouwkunde)
“Goed georganiseerde cursus. Geeft echt een nieuw inzicht in het aanpakken en schrijven van teksten.”Cursist werkzaam bij aannemer