Medewerkers

Wij zijn het team van PAO Techniek en Management. Deze collega's zijn verantwoordelijk voor de programmering, het vermarkten en organiseren van de cursussen en opleidingen. U bent bij ons welkom met al uw vragen. 

 

 

Edith van Breukelen

Cursusadministratie

e.vanbreukelen@paotm.nl
015 278 46 18
 

Marja de Bruin

Cursusorganisatie

m.debruin@paotm.nl
015 278 34 63
 

ir. Erik de Bruine

Programmamanager

e.debruine@paotm.nl
06 51 53 44 88
 

Tineke Bruinsma

Cursusorganisatie

t.bruinsma@paotm.nl
015 278 13 74
 

ir. Lysanne Campoli-van Hoek

Marketing en communicatie

l.campoli-vanhoek@paotm.nl
015 278 98 68
 

Marike Daalman

Opleidings- en incompanycoördinator

m.daalman@paotm.nl
015 278 88 25
 

ir. Rob van Helvoort

Programmamanager

r.vanhelvoort@paotm.nl
015 278 83 47
 

Desirée Jongeleen

Financiële administratie

d.jongeleen@paotm.nl
015 278 44 04
 

Nataly Lie-Kwie

Cursusorganisatie

n.lie-kwie@paotm.nl
015 278 80 94
 

ir. Marloes Nieuwenhuis

Directeur

m.nieuwenhuis@paotm.nl
06 39 84 75 67
 

Marleen Plasmans-Oostdijk

Marketing en communicatie

m.plasmans-oostdijk@paotm.nl
015 278 27 50
 

Sjoerd Starrenburg

Marketing en communicatie

s.starrenburg@paotm.nl
015 278 27 50

Linda Visser-Penris

Marketing en communicatie

l.visser-penris@paotm.nl
015 278 98 68

Pam van der Wel

Senior Marketing en communicatie

p.vanderwel@paotm.nl
015 278 49 79